Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.07.2019
High tech oblečení Deerhunter
  Nádherná příroda, svoboda a vzrušení v jednom ... lov přitahuje ty, kteří hledají dobrodružství a výzvy. Tento prastarý sport byl dlouhou dobu v... číst celé
12.08.2019
Optika Vortex s doživotní zárukou
  Vortex Optics je přední americký výrobce pozorovací optiky působící dnes již po celém světe. Produkty společnosti Vortex Optics splňují náročné p... číst celé
21.07.2019
Zolly Myslivecké kazatelny Nové Generace
Kazatelna je konstruována dle aktuálních požadavků myslivců, lovců a široké veřejnosti. Je prakticky nezničitelná, poskytuje lovci tepelný komfort z... číst celé
Zobrazit všechny novinky
High tech oblečení Deerhunter
21.07.2019

 

Nádherná příroda, svoboda a vzrušení v jednom ... lov přitahuje ty, kteří hledají dobrodružství a výzvy.

Tento prastarý sport byl dlouhou dobu vášní pro rodinu Engelů a v roce 1985 byla tato vášeň spojena s rozsáhlými zkušenostmi, které si rodina vybudovala od roku 1927 při výrobě funkčního oblečení.

Výsledkem byl Deerhunter®, dnes populární značka pro lov a volný čas.

 

Lovci a další outdooroví nadšenci mají specifické požadavky na své oblečení.


Pro lovce a outdoorové nadšence je důležité, aby byl oděv odolný proti větru a vodě, prodyšný a aby kamufláž byla přizpůsobena okolí, druhu lovu, vegetaci a terénu. Deerhunter® vyvíjí a navrhuje oděvy založené na nejnovějších technologiích s tím, že vlastnosti každého oděvu jsou testovány s ohledem na klima, trvanlivost a funkčnost.

 
Deerhunter® je ta správná značka pro lovce, rybáře a další, kteří hledají trvanlivé a funkční lovecké a rekreační oblečení za rozumné ceny.

Dnes je značka zastoupena na více než 40 trzích po celém světě a v roce 2009 byla společnosti Deerhunter® udělena královská rozkaz jako purveyor pro Royal Danish Court.

 

Společnost zahájila svou výrobu pracovních oděvů a od té doby se rozrostla na velký podnik s příjmy jdoucími do milionů dánských korun.


Deerhunter je součástí rodinné textilní společnosti F. Engel, která byla založena v roce 1927 a zabývá se návrhem, výrobou a prodejem pracovních oděvů, pánských oděvů a loveckých oděvů v celé Evropě.

V roce 2017 oslavilo toto mezinárodní podnikání v Haderslev v jižním Jutsku, které dnes provozuje třetí a čtvrtá generace rodiny Engel, své 90. výročí.

 
F. Engel je zdravý podnik, který se těší silnému růstu a rozvoji, kde je jasně rozděleno dělení práce a společným cílem je, aby společnost byla lídrem na trhu také za 20 let. Investují do dlouhodobého rozvoje, do nejnovějších technologií, do lidských zdrojů a do životního prostředí.

 

Silné hodnoty jsou klíčovou hnací silou


Průkopnickým duch, příbuznost a dobrá obchodní prozíravost byly znaky posledních 90 let. Rodina Engel je přesvědčena, že tyto silné hodnoty jsou tajemstvím úspěchu společnosti.

F. Engel zaměstnává 500 lidí, z nichž 150 pracuje v Dánsku, zatímco zbytek je zaměstnán ve dvou továrnách v Litvě a v prodejních společnostech v Evropě.

 

Přejít do Eshopu Deerhunter